Facebook

Wiedza ekspertów, która udoskonali Twoje umiejętności prowadzenia webinarów

Przeglądaj ebooki stworzone z myślą o Twoich potrzebach i wymaganiach Twojego zespołu. Przedstawiają one sposoby, dzięki którym w pełni wykorzystasz LiveWebinar.

Happy people

The ULTIMATE GUIDE to Virtual Events

Zanurz się w porównywaniu narzędzi do organizacji wirtualnych wydarzeń i wybierz najlepsze z nich dla swojej firmy. Poznaj porady doświadczonych organizatorów i znajdź zestaw ćwiczeń, które pozwolą Ci stworzyć kompletny plan Twojego wydarzenia online.

Book cover - The ULTIMATE GUIDE...

10 things you need to do before hosting a webinar

Organizowanie webinarów może być niezwykle korzystne, ale tylko wtedy, gdy jest dokładnie i strategicznie zaplanowane. W tym ebooku przedstawimy 10 elementów, o których należy pamiętać przed naciśnięciem przycisku "Start". Spraw, by każdy webinar stał się doświadczeniem i wykorzystaj tę wiedzę przy kolejnych wydarzeniach.

Book cover - 10 things you...

Jak wykorzystać e-learning w edukacji. Przewodnik po najnowszych trendach na 2023 r.

Dowiedz się, jak przeprowadzić efektywne zajęcia online przy użyciu nowoczesnej platformy e-learningowej. Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci zaangażować słuchaczy oraz zmotywować ich do nauki. Zobacz, jak wiele aktywności lekcyjnych możesz łatwo przenieść z edukacji stacjonarnej do zdalnej.

Book cover - 10 things you...

Już nigdy nie przegap nowych treści

Zapisz się do naszego newslettera i bądź pierwszy!